Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2020 w województwie kujawsko-pomorskim - zaproszenie do uczestnictwa w wydarzeniu w roli partnera

 (link otworzy duże zdjęcie)

Szanowni Państwo,

 

16 listopada 2020 roku rusza XIII edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – międzynarodowego projektu promującego świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie inicjatyw biznesowych. Impreza organizowana jest od 2008 roku w ponad 160 państwach świata. Każdego listopada organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej i postaw proprzedsiębiorczych, budowania sieci kontaktów, rozwijania własnej działalności gospodarczej, rozwijania start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych.

 

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego także w tym roku została Koordynatorem Regionalnym Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w województwie kujawsko-pomorskim.

 

W związku z tym, pragniemy zaprosić Państwa do włączenia się we wspólną organizację ŚTP (16– 22 listopada 2020 r.) w naszym regionie, przygotowując wspólnie program warsztatów i spotkań.

 

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości ma na celu dotarcie do jak największego grona odbiorców zainteresowanych tematem przedsiębiorczości. Partnerem ŚTP może zostać każdy, komu zależy na rozwoju społecznym i gospodarczym naszego kraju. Aby zostać partnerem tegorocznej edycji ŚTP wystarczy zorganizować przynajmniej jedno wydarzenie między 16 – 22 listopada 2020 roku.

 

Pragniemy zaprosić Państwa do udziału w wydarzeniu w charakterze Partnerów XIII edycji ŚTP.

 

Na zgłoszenia wszystkich inicjatyw czekamy do 30 października br. Proszę też o przesłanie propozycji organizowanych przez Państwa wydarzeń, podając datę i godzinę, temat oraz miejsce wydarzenia na adres maciej.gorecki@barr.pl   

 

Partnerzy ŚTP zobowiązują się do:

• zarejestrowania organizowanego wydarzenia na stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl  poprzez platformę Konfeo.com. Szczegółowe informacje o rejestracji wydarzeń znajdą Państwo pod linkiem https://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/partner/  i w przesłanych materiałach dla partnerów. 

 

• poinformowania uczestników, że wydarzenie odbywa się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

 

• umieszczenia logotypu ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w miejscu organizowanego wydarzenia w dowolnej formie (kolorowy wydruk na kartce A4, logotyp na prezentacji wyświetlanej podczas wydarzenia, rollup, ulotka itp.)

 

W załączniku przesyłam przewodnik dla partnerów ŚTP i grafiki do wykorzystania przez Państwa w materiałach promocyjnych ŚTP.

 

Tegoroczna edycja ŚTP organizowana jest pod hasłem „Nowa normalność”. Mamy świadomość, że pandemia COVID-19 przedefiniowała możliwość wykorzystania dotychczasowych kanałów komunikacji z uczestnikami wydarzeń. Mając to na uwadze, dla tych z Państwa którzy będą chcieli zorganizować wydarzenie online, zobowiązujemy się jako regionalny koordynator udostępnić platformę do organizacji wirtualnych szkoleń, konferencji, proprzedsiębiorczych spotkań.  

 

Zachęcam do zadawania pytań drogą mailową w przypadku dodatkowych pytań czy wątpliwości.

 

Pozdrawiam

 

Maciej Górecki

Starszy specjalista ds. Wspierania Przedsiębiorczości

 

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o.

85-059 Bydgoszcz, ul. Unii Lubelskiej 4C

Opublikowano: 10 września 2020 10:13

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

przewodnik_dla_partnerow_2020.pdf [1.3 MB]

Wyświetleń: 45

Gmina Zakrzewo

Realizacja: IDcom.pl